Pawilony handlowe – producent

Na rynku działamy już prawie 40 lat, dzięki czemu wyróżniamy się nie tylko doświadczeniem, ale również bogatą wiedzą w naszej dziedzinie. Nieustannie podnosimy nasze umiejętności oraz zwiększamy zakres działalności, co sprawia, że dziś oferujemy Klientom pawilony z płyty warstwowej, wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii. Są to rozwiązania, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Współpracujemy również z kilkoma firmami oferującymi atrakcyjny leasing naszych obiektów. Klientom zapewniamy:
 • szybki montaż / demontaż obiektu,
 • urozmaiconą formę pawilonów i obiektów handlowych,
 • elegancję i estetyczne wykonanie,
 • bezpieczeństwo,
 • możliwość rozbudowy.

Pawilony handlowe i kontenery mieszkalne – OSSES

 • Pawilony handlowe z przeznaczeniem na: sklepy, gastronomię, biura itp.
 • Targowiska, ciągi handlowe
 • Kioski, portiernie, przystanki
 • Kontenery: biurowe, budowlane, przemysłowe, magazynowe
 • Obiekty przemysłowe: hale, wiaty, suszarnie, magazyny, komory, kabiny dźwiękoizolacyjne oraz sortownicze
 • Chłodnie, mroźnie
 • Garaże, bramy, dachy, ściany

  Pawilony handlowe i kontenery mieszkalne – OSSES

  Nasze pawilony z płyty obornickiej i pozostałe obiekty budujemy ekologicznie, energooszczędnie i nowocześnie. Spełniają one polskie normy (PN) obowiązujące aktualnie – oznacza to, że mają odpowiednią konstrukcję stalową dostosowaną do stref śniegowych i wiatrowych danej miejscowości. Wszystkie mają grube ściany oraz dach o wysokich współczynnikach przenikania ciepła. Najważniejszy jednak jest sposób montażu – pozwala on zminimalizować ilość mostków termicznych. Kontenery dostarczamy, uwzględniając: projekt, atesty, aprobaty techniczne (BHP) oraz higieniczne do Sanepidu – niezbędne do odbiorów. Obiekty modułowe lub montowane w całości na miejscu, wykonane z płyt warstwowych przeznaczone są głównie do prowadzenia działalności gospodarczej. Obiekty są wykonywane z płyt warstwowych (płyt ściennych i płyt dachowych) z wypełnieniem styropianowym, poliuretanowym lub z wełny mineralnej. Płyty warstwowe na elewację proponujemy w różnych kolorach, które wybierane są wedle preferencji zamawiającego. Nasze obiekty mogą posłużyć między innymi jako: kontener mieszkalny czy handlowy, ale znajdą również zastosowanie w innych branżach. Natomiast garaż z płyty warstwowej świetnie sprawdzi się do przechowywania samochodu czy narzędzi, a co najważniejsze – można postawić go w dowolnym miejscu na zgłoszenie. Przy budowie pawilonów handlowych wykorzystywana jest również „ciepła” stolarka okienna PVC/PCW lub aluminiowa. Jako producent nowoczesnych pawilonów handlowych gwarantujemy wysoką jakość stosowanych materiałów i wykonywanych usług. Okres, w jakim obecnie dostarczamy pawilony z płyty warstwowej, oscyluje w granicach 50-60 dni roboczych.

Pawilony z płyty obornickiej – etapy powstawania

ETAP I

Projektowanie – wielkość i kształt obiektu, uzależnione są od potrzeb i preferencji klienta. Dla każdego obiektu, na przykład pawilonu handlowego, wykonujemy projekty architektoniczno-konstrukcyjne. Stworzyliśmy również własną bazę projektów gotowych do wykorzystania, co przyspieszy powstanie obiektu. Od inwestora oczekujemy przesłania prostego projektu (odręcznego szkicu), zawierającego chociażby rzut z góry z zaznaczonymi: wymiarami, drzwiami, oknami, ścianami działowymi itp. Można również przesłać numer zdjęcia obiektu z naszej strony internetowej. Kontener handlowy można postawić w oparciu o zgłoszenie tymczasowe. Zgłoszenie ważne jest  180 dni, natomiast po tym okresie można wystąpić ponownie o zgłoszenie lub o pozwolenie na budowę. Do uzyskania pozwolenia na budowę potrzebny jest Plan Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunki Zabudowy i Zagospodarowania Terenu danej działki. Przepisy dotyczące pozwoleń znajdą Państwo w zakładce www.pawilony.com.pl/pozwolenia. Do celów projektowych niezbędne będą również mapki. Na podstawie wstępnego szkicu, planu lub warunków określimy dokładną cenę obiektu.

ETAP II

Budowanie obiektów np. pawilonów biurowych, zaczynamy od sporządzenia specyfikacji preferowanych płyt warstwowych. Jednocześnie przygotowywana jest konstrukcja stalowa pod daną strefę śniegową oraz wiatrową w danej lokalizacji. Przygotowaniem stolarki okiennej i drzwiowej zajmujemy się według wytycznych zamawiającego. Elementy przygotowywane są przez naszych specjalistów.

ETAP III

Gotowy obiekt jest dostarczany na miejsce w całości w formie kontenerów lub w elementach gotowych do złożenia przez naszych montażystów. Sposób transportu zależy od wymiarów pawilonu oraz decyzji producenta pawilonu.